Політика повернення коштів
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР оплатного надання послуг
ФОП Топор І. О. іменован надалі «Виконавець», укладає цей Публічний договір оплатного надання послуг (далі по тексту – Договір) з будь – якою фізичною особою, іменованою надалі «Замовник».
Договір є угодою про надання на оплатній основі онлайн – доступу до курсу "Тату-майстер з нуля" Виконавця шляхом публічної оферти, що укладається і регламентує порядок надання таких послуг і зобов'язання сторін.
Текст цього Договору розміщується Виконавцем в мережі Інтернет на веб – сайті за адресою: https://www.toporstudio.com/dogovor
Сторони, керуючись статтями 633, 634, 641 Цивільного кодексу України, уклали цей Договір про нижченаведене:
1. Предмет договору
1.1. Згідно умов цього Договору Виконавець зобов'язується надати Замовнику онлайн – доступ до курсу "Тату-майстер з нуля", а Замовник, в свою чергу, зобов'язується сплатити Виконавцю винагороду.
1.2. Доступ до матеріалів курсу надається Виконавцем за допомогою сайту https://www.toporstudio.com/
1.3. У цьому Договорі використовуються наступні терміни і скорочення:
1.3.1. Курсу "Тату-майстер з нуля" – сукупність навчальних і практичних матеріалів, об'єднаних єдиною темою й спрямованих на придбання Замовником знань і навичок по цій темі.
1.3.2. Сайт – веб – сайт Виконавця, розміщений в мережі Інтернет за адресою https://www.toporstudio.com/
1.4. Доступ до курсу за цим Договором надається Замовником на два місяці.
1.5. Виконавець в рамках цього Договору не надає Замовнику індивідуальні консультації, не пов'язані з предметом договору.
2. Порядок укладення Договору та надання доступу
2.1. Цей Договір є публічним договором, відповідно до якого Виконавець бере на себе зобов'язання з надання послуг щодо невизначеного кола осіб (замовників), які звернулися за їх наданням (отриманням).
2.2. Укладення цього Договору здійснюється шляхом приєднання Замовника до цього Договору, тобто за допомогою прийняття (акцепту) Замовником умов цього Договору в цілому, без яких – яких умов, виключень і обмовок (п. 1. ст. 634 Цивільного Кодексу України).
2.3. Розміщення тексту цього Договору на веб – сайті https://www.toporstudio.com/ є публічною пропозицією (офертою) Виконавця, адресованою невизначеному колу осіб укласти цей Договір (п. 2. ст. 641 Цивільного Кодексу України).
2.4. Фактом прийняття (акцепту) Замовником умов цього Договору є сукупність наступних дій, що здійснюються Замовником:
2.4.1. Ознайомлення з умовами договору шляхом натискання відповідної кнопки на Сайті;
2.4.2. Оплата Замовником замовлених ним послуг в порядку і на умовах, визначених цим Договором (п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України).
2.5. Цей Договір за умови дотримання порядку його акцепту вважається укладеним в простій письмовій формі (п. 2 ст. 638, п. 2 ст. 639 Цивільного Кодексу Україна).
2.6. Після виконання дій, зазначених у п. 2.4. Договору, Виконавець надає Замовнику доступ до курсу "Тату-майстер з нуля".
2.7. Для отримання доступу до курсу "Тату-майстер з нуля"Замовник має надати свою пошту (gmail).
2.8. Курс складається з 36 відео.
3. Права та обов'язки сторін
3 .1. Виконавець зобов’язується:
3.1.1. Надати Замовнику доступ до курсу "Тату-майстер з нуля" (п. 2.1. Договору).
3.1.2. У разі виявлення помилок/недоліків в функціонуванні Сайту, допущених Виконавцем або з вини Виконавця, своїми силами і за свій рахунок усунути виявлені помилки/недоліки.
3.1.3. Здійснювати повернення грошових коштів, сплачених Замовником, у випадках і на умовах, передбачених Договором.
3.2. Виконавець має право:
3.2.1. Вносити зміни в зміст курсу (в цілому або в частині окремих розділів) без узгодження з Замовником.
3.2.2. Залучати третіх осіб для виконання цього Договору без узгодження з Замовником.
3.2.3. Змінювати вартість послуг за Договором з розміщенням актуальної інформації щодо вартості на Сайті. При цьому вартість послуг доступу до курсу, що вже оплачений Замовником, не змінюється.
3.2.4. Тимчасово призупиняти роботу Сайту для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт на технічних ресурсах Виконавця.
3.2.5. Проводити заміну третіх осіб, включаючи експертів, які залучаються для виконання цього Договору.
3.3. Замовник зобов’язується:
3.3.1. Оплатити послуги в терміни і на умовах, встановлених Договором, узгоджених в рахунках і/або узгоджених сторонами.
3.3.2. Своєчасно надавати повну і достовірну інформацію, необхідну для надання послуг.
3.3.3. Не завантажувати курс на свої носії та не передавати його третім особам.
3.4. Замовник має право:
3.4.1. Отримувати інформаційну підтримку з питань, пов'язаних з порядком надання послуг протягом усього терміну дії цього Договору.
4. Вартість послуг і порядок оплати
4.1. Вартість послуг Виконавця визначається на підставі вартості Робочого зошиту, вказаного на Сайті, в національній валюті - гривні.
4.2. Замовник проводить оплату вартості послуг Виконавця (вартості курсу) шляхом 100% передоплати грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, якщо інші умови не вказані в рахунку, що надається Замовником. Датою оплати є дата надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
4.3. При оплаті послуг на Сайті, або на підставі отриманого на електронну пошту повідомлення, Замовник автоматично перенаправляється на сторінку системи прийому платежів для внесення оплати. Виконавець не контролює апаратно – програмний комплекс електронної системи платежів. Якщо в результаті таких помилок відбулося списання грошових коштів Замовника, але платіж не було авторизовано електронною системою платежів, обов'язки по поверненню грошових коштів Замовнику покладаються на провайдера електронної системи платежів.
4.4. Курс можна придбати за двома пакетами: 2000 грн (курс опрацьовується самостійно) й 3000 грн (Замовник додається на два місяці до чату, де може отримати консультацію Виконавця з приводу курсу).
5. Відповідальність Сторін. Обмеження відповідальності
5.1. У разі порушення Замовником умов даного Договору Виконавець має право деактивувати доступ Замовника до курсу без повернення сплачених грошових коштів.
5.2. Виконавець докладає всіх зусиль, що запобігають збою і некоректності в роботі Сайту, проте не гарантує його безперебійну роботу, не несе відповідальності і не відшкодовує збитки, що виникли або виникнення яких можливе в зв'язку з технічними збоями і перебоями в роботі провайдера, інших осіб або служб, обмеженням доступу до мережі Інтернет або інтернет – ресурсу з будь – яких причин.
5.3. Жодна зі сторін не буде нести відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання буде наслідком дії обставин непереборної сили (включаючи, але не обмежуючись, пожежа, повінь, землетрус, страйки та інші стихійні лиха, війна і військові дії, епідемії, пандемії або інші обставини, що знаходяться поза контролем сторін), що перешкоджають виконанню цього Договору та виникли після його укладення.
6. Інтелектуальна власність. Конфіденційність
6 .1. В рамках надання Виконавцем послуг Замовникові надається доступ до інтелектуальної власності Виконавця та/або третіх осіб, з якими у Виконавця укладені відповідні договори/угоди (далі по тексту - Інтелектуальна власність). До Інтелектуальної власності відноситься, але не обмежуючись, доступ до аудіовізуальних матеріалів, програм для ЕОМ, методичних матеріалів, текстових завдань, інформаційних ресурсів, які не знаходяться у відкритому доступі.
6 .2. Замовник стосовно Інтелектуальної власності зобов'язаний: - утримуватися від будь – яких дій, які порушують права Виконавця на результати інтелектуальної діяльності, зокрема, не копіювати, не записувати, не відтворювати, не тиражувати, не поширювати в будь – якій формі, не переробляти, не використовувати для створення похідних творів будь–які результати інтелектуальної діяльності без письмового дозволу Виконавця негайно повідомляти Виконавця про будь – які, що стали відомі факти порушення виключних прав Виконавця;
6.3. До конфіденційної інформації відноситься будь – яка інформація, яка відноситься до процесу надання послуг Виконавцем, неопублікована у відкритому доступі, яка не є доступною для загального відома. Замовник зобов'язується не розголошувати конфіденційну інформацію і інші дані, надані Виконавцем в ході надання послуг (за винятком загальнодоступної інформації), третім особам без попередньої письмової згоди Виконавця.
7. Інші умови
7.1. Замовник підтверджує, що він є дієздатним і досяг віку, що дозволяє згідно чинного законодавства укладати угоди з використанням Сайту.
7.2. Замовник підтверджує, що обізнаний і беззастережно згоден з тим, що йому може бути відмовлено в наданні послуг у випадках: - непідтвердження авторизації оплати Банком або електронною платіжною системою; - ініціації Замовником процедури повернення коштів у випадках і порядку, передбаченому договором; - в інших випадках, передбачених законодавством України або цим Договором.
8. Прикінцеві положення
8.1. Цей Договір вважається укладеним з моменту виконання Замовником дій, передбачених п. 2.4. Договору, і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань.
8.2. Виконавець має право змінювати умови даного Договору, створювати нові умови або додатки до цього Договору без попереднього повідомлення Замовника. Замовник, знаючи про можливість таких змін, згоден з тим, що вони будуть відбуватись. Якщо Замовник продовжує виконувати цей Договір після таких змін, це означає його згоду з ними.
8 .3. Текст змін та/або доповнень цього Договору, або його нова редакція доводиться Виконавцем до загального відома за допомогою розміщення відповідної інформації на Сайті.
8.4. Сторони беззастережно погоджуються з тим, що мовчання (відсутність письмових повідомлень про незгоду з окремими положеннями цього Договору) визнається згодою і приєднанням Замовника до нової редакції цього Договору.
8.5. Цей Договір може бути розірваний за згодою сторін. Кожна зі сторін має право відмовитися від цього Договору в односторонньому порядку, направивши іншій стороні повідомлення через електронну пошту не пізніше ніж за 15 днів до запланованої дати припинення дії Договору.
8.6. Всі питання, не врегульовані цим Договором , вирішуються відповідно до чинного законодавства України.
8.7. Всі суперечки, претензії і розбіжності, які можуть виникнути між сторонами, будуть вирішуватися шляхом переговорів. При неможливості врегулювання суперечок зазначеним шляхом сторони звертаються до суду в порядку, передбаченому чинним законодавством України, з обов'язковим дотриманням досудового порядку врегулювання спору. Сторона, яка вважає, що її права за Договором порушені, зобов'язана пред'явити претензію другій стороні. Претензія вважається пред'явленої належним чином, якщо спрямована іншій стороні будь – яким способом, що дозволяє встановити особу відправника і факт вручення кореспонденції одержувачу. Факт повернення кореспонденції із зазначенням про відсутність одержувача не перешкоджає зверненню до суду. Додатки до претензії, копії документів, які обґрунтовують і підтверджують пред’явлені вимоги, не є обов’язковими, якщо такі документи є в наявності у другої сторони. Сторона, яка отримала претензію, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня її отримання письмово повідомляє другу сторону про результати розгляду. Неотримання відповіді або мотивованих заперечень на претензію, у встановлений термін, розглядається як згода з претензією і викладеними в ній обставинами.
8.8. Сторони визнають юридичну силу документів, спрямованих за допомогою електронних засобів зв'язку.
8.9. Замовник дає свою згоду Виконавцю на обробку персональних даних Замовника, що передбачено Політикою обробки персональних даних, розміщеної на Сайті.
9. Реквізити сторін
9.1. Сторони погоджуються, що реквізитами Замовника є інформація, зазначена ним при оформленні заявки на надання доступу до Робочого зошиту Виконавця .
9.2. Реквізити Виконавця: ФОП Топор І. О: toportattoo@gmail.com
Додаток №1 до Публічного договору оплатного надання послуг
Правила оплати та повернення грошових коштів
Ці Правила оплати і повернення грошових коштів (далі - Правила) регулюють відносини між Виконавцем і Замовником, пов’язані з оплатою послуг за Договором та поверненням сплаченої вартості послуг у разі дострокового розірвання Договору.
1. Послуга оплачується Замовником виходячи з вартості Курсу. Оплата Послуги здійснюється в безготівковому порядку одним із способів, зазначених на Сайті, за вибором Замовника шляхом зарахування грошових коштів на рахунок Виконавця.
2. При оплаті на Сайті до оплати приймаються картки Visa, MasterCard. Перерахування платежів проводиться відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу з використанням сучасних методів перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв’язку.
3. Для оплати банківською карткою Visa або MasterCard при оформленні замовлення під час вибору способу оплати необхідно натиснути кнопку «Оплата банківською карткою», а для завершення платежу необхідно натиснути кнопку «Оплатити».
4. Оплата замовлення здійснюється після перенаправлення на захищену платіжну сторінку банку для введення реквізитів банківської картки. З’єднання з платіжної сторінкою і передача інформації здійснюються в захищеному режимі з використанням технології 3D Secure. На сторінці для введення даних банківської картки Замовнику необхідно ввести дані банківської картки: номер картки, ім'я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для Vіsa або CVC2 для MasterCard). Всі необхідні дані надруковані на самій картці. Тризначний код безпеки - це три цифри, що знаходяться на зворотному боці картки. Якщо банк Замовника підтримує технологію безпечного проведення інтернет – платежів MasterCard SecureCode, Verified by Visa, для проведення платежу може знадобитися введення спеціального пароля.
5. Реквізити банківської картки Замовника не зберігаються на сервері Виконавця або на Сайті, Виконавець доступу до платіжних реквізитів Замовника не має. Конфіденційність інформації, що повідомляється користувачем інформації, включаючи персональні дані і платіжні реквізити, забезпечується банком. Введена Замовником інформація, включаючи платіжні реквізити, не надається третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.
6. У проведенні платежу може бути відмовлено банком в наступних випадках:
6.1. банківська картка не призначена для здійснення платежів через Інтернет; Замовник може дізнатися про це, звернувшись до обслуговуючого банка.
6.2. недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Замовник може дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку;
6.3. дані банківської картки введені невірно;
6.4. закінчився термін дії банківської картки. Термін дії картки, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна картка). Детальніше про термін дії карти Замовник може дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку.
7. Повернення сплачених Замовником грошових коштів може бути здійснено у випадках:
7.1. Послуга не надана з вини Виконавця у встановлений термін.
7.2. Замовник до початку надання послуги звернувся з повідомленням про розірвання Договору та повернення грошових коштів (процедура повернення коштів обговорюється в індивідуальному порядку безпосередньо між надавачем послуг та отримувачем послуг).
8. Повне або часткове повернення сплачених Замовником грошових коштів проводиться Виконавцем на підставі письмової заяви Замовника, направленої на електронну пошту Виконавця ekaterina.tsaryuk@gmail.com.
9. Повернення коштів здійснюється на рахунок, з якого була здійснена оплата, в термін до 30 (тридцяти) робочих днів з дати отримання Заяви від Замовника (конкретний термін повернення залежить від банку, що емітував банківську картку Замовника). При оплаті послуг на користь Замовника банківською організацією за рахунок банківського кредиту Замовник зобов’язується вказати в Заяві банківські реквізити для повернення грошових коштів.
10. У випадку, якщо послуга була надана, повернення грошових коштів не здійснюється.